2017

6.1. Mikkeli, Kauppakeskus Stella (Dodo & Loiskis), klo 12.30 & 14.00

14.1. Vouleme(Ranska), La Machine a Coude, klo 16.00

15.1. Vars (Ranska), La Salle des Fetes, klo 16.00

18.1. Cognac (Ranska), La Cale, klo 15.00

11.2. Tuusula, Jääkarnevaalit (Hyrylän tori),klo 12.00

12.2. Savitaipale, koulukeskus (D & L), klo 15.00

21.3. Jyväskylä, Paviljonki

26.3. Jyväskylä, kirjamessut, Paviljonki

16.4. Viking Amorella

27.5. Luhanka (Ylä-Varmantie 103), klo 12 (D&L)

29.5. Jyväskylä, Wanha Woimala

10.6. Salo, Lasten Laulukaupunki, klo 11.00 tori

14.6. Varkaus, Vekara-Varkaus, klo 10.00 kaupunginkirjaston auditorio, klo 18.00 Warkaus-sali

16.6. Jyväskylä, Gloria klo 15.00

16.6. Jyväskylä, Talliteatteri Julius, klo 18.00
(Dodo & Loiskis)

28.6. Jyväskylä, Vesalan leirikeskus, klo 13.00

1.7. Joutsan Joutopäivät,klo 11.00 nuorisoseurantalo

7.7. Korpilahti, Päijänteen Palvipäivät klo 17.30

16.7. Mikkeli, Hulivilikarnevaalit, satama

17-23.7. Tykkimäen Huvipuisto, klo 15 & 18.00

25.7. Ruuhimäki, Ruuhipirtti (Dodo & Loiskis), klo 14.00

26.8. Niemisjärvi, klo 18.30 (yks.til)

2.9. Palokan ABC, klo 11.30 ja 13.30

3.9. Helsinki, Kansalaistori klo 12.30 & 16.00

20-21.9 Lapinjärvi, koulut

24.9. Viking Amorella

27.10. Jyväskylä, Keljonkankaan ABC, klo 18.30

12.11. Viking XPRS

21.11. Laihia, Meijeri, klo 18.00

22.11. Laihia, Meijeri klo 11.30

22.11. Vähäkyrö, Savilahti-talo, klo 18.00





2016

23.1. Jyväskylä, Talliteatteri Julius, klo 15.00

13.2. Mänttä, Mäntän Klubi, klo 13.00

15.2. Kotka, Utumetsän päiväkoti, klo 9.00 & 10.30

16.2. Kotka, Kulttuuritalo Greippi, klo 9.00 & 10.30

23.2. Tampere, Messukylän kirjasto, klo 10.00, Pellervon kirjasto, klo 13.00

1.3. Vantaa, Lumo, klo 10.00 (Dodo & Loiskis)

2.3. Vantaa, Martinlaakso (D & L)

12.3. Karjaa, kirjasto, klo 13.00 & 15.00

14.3. Oulu, Myllyojan koulu, klo 9.15, Kastellin koulu, klo 13.00

15.3. Lintulammen koulu, klo 9.15, Teuvo Pakkalan koulu klo 13.00

16.3. Myllytullin koulu, klo 9.15, Svenska Privatskolan, klo 13.00

17.3. Paulaharjun koulu, klo 9.15, Tuiran koulu, 13.00

18.3. Terva-Toppilan koulu (Merituuli) klo 9.15

19.3. Jkl, Valorinne (yksityistil.)

1.-30.4. Sirkus Tähti (klovnina kiertueella), ensi-ilta: Haimoo klo 18.00

1.5. Viking XPRS

2.-4.5. Sirkus Tähti

8.5. Viking Amorella/Isabella

21.5. Laukaa, kirjasto, klo 11.00 & 13.00

26.5. Hartola, klo 12.00, lähiliikuntapaikan avajaiset

11.6. Muuramen markkinat, klo 14.00

12.6. Muuramen markkinat, klo 10.45

8.7. Jkl, Talliteatteri Julius (ulkolava),Dodo&Loiskis

17.7. Keuruu, Keuruun markkinat

30.7. Kouvola, Taikapäivät, Manski, klo 16.45

31.7. Kouvola, Tykkimäen huvipuisto, klo 15 & 18.00

7.8. Jyväskylä, Talliteatteri Julius klo 11.30 (koominen taikuriesitys)

(Kesäloma!!)

3.9. Espoo,klo 10.50 & 13.40 Metsägroup, Pääkaupunkiseudun Metsäpäivät -tilaisuus (Revontulenpuisto 2)

16.9. Lieksa, Brahe-sali, klo 9.30

1.10. Tikkakoski (yks.til.)

20.10. Jkl, Huhtasuon koulu, klo 13.00 (D&L)

21.10. Muurame, nuorisoseurantalo, klo 18.00 (D&L)

22.10. Kangasala-talo, klo 15.00 (D & L)

24.11. Jkl, Laajavuori (yks.tilaisuus)

4.12. Jkl, Talliteatteri Julius, klo 15.00 (!taikurina)

9.12. Jkl, Talliteatteri Julius, klo 18.00 (!taikurina)

11.12. Viking Amorella/Isabella

17.12. Jkl, Talliteatteri Julius,klo 16.00 (!taikurina)

18.12. Jkl. Talliteatteri Julius,klo 15.00 (!taikurina)

26.12. Jkl, Talliteatteri Julius,klo 16.00 (!taikurina)